آغاز عصر جدید با معرفی کارشناس امنیت غیرعادی مایکروسافت

0 0
Read Time:1 Minute, 36 Second

مایکروسافت در حال افزودن هوش مصنوعی به تمامی محصولات خود است و در جدیدترین اقدام، مدل GPT-4 را در اپلیکیشنی به نام Security Copilot منتشر کرد تا دوران جدیدی از امنیت را آغاز کند. این ابزار می تواند به متخصصان امنیتی در صرفه جویی در زمان و اسکریپت های مهندسی معکوس کمک کند.

مایکروسافت در پستی در وبلاگ خود ابزار جدیدی را معرفی کرد که کار تیم های امنیتی در شرکت ها را بهینه می کند. امنیت Copilot می‌تواند کارهایی را در چند دقیقه انجام دهد که روزها طول می‌کشید. در پشت صحنه، این برنامه به ۶۵ تریلیون هشدار امنیتی روزانه که مایکروسافت با سیستم های امنیتی خود جمع آوری می کند دسترسی دارد.

آغاز عصر جدیدی با معرفی کارشناس امنیتی انحصاری مایکروسافت

بیشتر بخوانید:

از قابلیت های این ابزار هوش مصنوعی می توان به ارائه سریع خلاصه فرآیندها، پاسخ به سوالات امنیتی، هدایت کارشناسان امنیتی به موضوعات مختلف، اکسپلویت های مهندسی معکوس و پیش بینی اقدام بعدی مهاجمان اشاره کرد. این نرم افزار در واقع به تحلیلگران امنیتی شرکت شما کمک می کند تا بهره وری عملیات خود را افزایش دهند.

Security Copilot از حریم خصوصی اطلاعات شما محافظت می کند

مایکروسافت همچنین تاکید می کند که از این ابزار هوش مصنوعی به طور مسئولانه استفاده خواهد کرد. این بدان معنی است که اطلاعات شما به تنهایی متعلق به شما خواهد بود و می توانید تصمیم بگیرید که با آن چه کاری انجام دهید. این اطلاعات برای آموزش مدل های هوش مصنوعی استفاده نمی شود. علاوه بر این، این اطلاعات با پیشرفته ترین فناوری های امنیتی محافظت می شود.

آغاز عصر جدیدی با معرفی کارشناس امنیتی انحصاری مایکروسافت

با این حال، این شرکت اذعان می کند که Security Copilot هنوز یک هوش مصنوعی نوپای است و می تواند اشتباه کند. در نتیجه ابزارهایی در این برنامه گنجانده شده است تا کاربران بتوانند خطاهای آن را به مایکروسافت گزارش دهند.

نرم افزار Security Copilot در حال حاضر تنها برای چند کاربر در حال پیش نمایش است و مشخص نیست چه زمانی برای عموم عرضه می شود.

58321

1680076166

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top