بازدید مشاور رئیس جمهور از زیرساخت های سفرهای نوروزی کیش

0 0
Read Time:1 Minute, 14 Second

به گزارش خبرآنلاین از کیش: حجت اله عبدالمالکی مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد با حضور سعید پورزادی رئیس سازمان منطقه آزاد کیش و جمعی از مسئولان این سازمان و شرکت های تابعه. ، صبح سه شنبه 19 فروردین از زیرساخت های سفرهای نوروزی کیش، سفرهای دریایی و خدمات پزشکی بازدید کرد. وی کیفیت و کمیت این خدمات را نسبت به سال های گذشته مثبت ارزیابی کرد.

حجت الله عبدالمالکی ضمن قدردانی از ارائه خدمات با کیفیت و پذیرایی از مسافران نوروزی در جزیره کیش؛ وی تحقق این اقدام ارزشمند را مبتنی بر استفاده از فناوری های نوین و برنامه ریزی رسمی خواند.

عبدالملکی با بیان اینکه امسال در سطح مناطق آزاد خدمات مطلوب و رضایت بخشی به میهمانان نوروزی ارائه شد، اظهار داشت: در سال های اخیر مشکلاتی در زمینه تردد خودروهای سواری که از این منطقه به این منطقه تردد می کردند وجود داشت. اقصی نقاط کشور در ایام نوروز مانند تردد خودروها که خوشبختانه امسال با برنامه ریزی راهبردی و عملیاتی حل شد.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی با هدف بررسی زیرساخت های سفرهای دریایی از قسمت های مختلف پایانه مسافربری بندر کیش بازدید و در جریان جزئیات روند ایمن سازی شناورهای آبی خاکی و بارگیری خودروهای نوروزی قرار گرفت.

بنابراین گزارش حجت الله عبدالمالکی از بازدید از بخشهای مختلف بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش؛ وی با بیماران بستری در بخش های اورژانس و دیالیز دیدار و دستور رسیدگی به درخواست های دریافتی را صادر کرد.

46

1680090344

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top