طارمی: دلمان می خواهد با برزیل بازی کنیم

0 0
Read Time:1 Minute, 44 Second

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مهدی طارمی پس از برتری 2 بر صفر تیم ملی فوتبال ایران در دیدار تدارکاتی مقابل کنیا، اظهار داشت: تعداد کمی از بازیکنان لیگ داخلی و بقیه خارج از کشور بودند و شاید ما زیاد نبودیم. هماهنگ بودیم، اما خدا را شکر که بازی را بردیم و مهم این است که مشکل همین بود. هدف ما بازی هجومی بود. در مجموع اردویی داشتیم که چشم به آینده داشتیم.

وی درباره کیفیت تیم ملی کنیا گفت: در طول بازی بهتر از حریف بودیم و می توانستیم بهتر بازی کنیم اما قبول دارم که ناهماهنگی بین بازیکنان وجود داشت زیرا کادر فنی جدید آمد و تعدادی جدید هم هستند. بازیکنان و ما به زمان نیاز داریم تا با هم عادت کنیم.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به تمجید از اردوی تیم ملی پرداخت و تاکید کرد: اردوی آینده محوری داشتیم که انتظارش را نداشتم و حتی شرایط بهتری نسبت به قبل داشتیم.

طارمی درباره اتلاف وقت بازیکنان کنیا گفت: همانطور که دیدید بازیکنان حریف زمان زیادی را تلف کردند، ما نتوانستیم کار خاصی انجام دهیم و به دنبال برد بودیم که به آن رسیدیم.

وی در خصوص کار با امیر گالنووی خاطرنشان کرد: یک ایرانی سرمربی تیم ملی شد و بهتر است درباره اینکه سرمربی تیم ملی ایرانی است یا خارجی بحث شود. انتظار چنین اردوی خوبی را نداشتم، اردویی که در پیش است، اما برای انجام کارهای بزرگ به زمان نیاز داریم. شما (اشاره به رسانه ها) باید تیم ملی را همراهی کنید تا بتوانیم کارهای بزرگی انجام دهیم.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به اینکه تیم هایی مانند ژاپن و کره جنوبی مقابل بهترین تیم های جهان بازی می کنند، گفت: همه ما می خواهیم با تیم های بزرگ بازی کنیم، کی نیست؟ با تیمی مثل برزیل بازی کنیم و مثلاً 5 گل بزنیم تا برای بازیکنان تجربه کسب کنیم، اما شرایط ما خاص است و به نوعی نمی توان چنین مسابقه ای برگزار کرد. ما باید بازی کنیم، حالا او می خواهد با هر تیمی باشد. همه فیفا مهم هستند و ما نباید این لحظات را از دست بدهیم.

251251

1680045297

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top