مستندی که دنباله یک فیلم سینمایی است

0 0
Read Time:1 Minute, 7 Second

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علی روینتون وی درباره مستند آتش و گلستان گفت: مستند باید فضایی اصیل بر اساس واقعیت ایجاد کند و نور حقیقت را به لنز دوربین بتاباند. مستند «آتش و گلستان» مستندی داستانی است که در آن هفت پژوهشگر سعی می کنند درباره شهید صحبت کنند. ابراهیم هادی حقایقی را که به دست آورده اند به کارگردانی که قصد دارد فیلمنامه ای بر اساس زندگی این شهید بنویسد، ارائه دهید. در واقع این فیلم قرار است پشتوانه ای برای ساخت فیلمی به نام چریک باشد که داستان پهلوی و زندگی این شهید را روایت می کند.

به اکران فیلم «آتش و گلستان» امیدوارم.

روئین تن درباره شرایط ساخت مستند در سال های اخیر گفت: این روزها نقل قول سخت است و شرایط ساخت مستند باید نقل قول باشد، در جامعه ای که مردم سکوت کرده و به حرف هایشان پایبند نیستند، خیلی سخت است. برای ساختن یک مستند، اما یک مستند حقیقت است، این سینماست و برای ادامه آن باید سخت تلاش کنید.

روینتن در خصوص اکران این مستند گفت: امید زیادی به اکران فیلم «آتش و گلستان» دارم. این فیلم قطعا مخاطبان خود را خواهد داشت.

آتش و گلستان مرکز تولید توسعه سینمای مستند، تجربی و انیمیشن است و در مرحله تصویربرداری قرار دارد. علی رویین تن پیش از این فیلم های زمهریر و دلشکسته را کارگردانی کرده بود.

57245

1680086821

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top