تولید این خودرو پرطرفدار متوقف نمی‌شود

0 0
Read Time:1 Minute, 28 Second

محسن رضایی منش محصول پژو پارس را محصولی استراتژیک برای ایران خودرو و توجه و علاقه مشتریان و بازار دانست و گفت: این خودرو که جزء سبد محصولات ایران خودرو است در فارس، خزر، کرمانشاه تولید می شود. و تاسیسات خراسان با ظرفیت روزانه بیش از 600 دستگاه، با بررسی های مهندسی و محاسبات CAE و ایجاد تغییرات لازم، تست های ایمنی عابر پیاده مربوطه را در مرکز آزمون بین المللی با موفقیت پشت سر گذاشت تا سال ها جایگاه خود را در سبد محصولات ایران خودرو حفظ کند. آمدن.

به گفته وی، آریسان 2 که محصول جدید ایران خودرو است و در نیمه دوم سال 1401 به تولید انبوه رسید، با تغییرات مهندسی توانسته استاندارد ایمنی عابر پیاده را با موفقیت رعایت کند.

رضایی منش با بیان اینکه اقدامات گروه صنعتی ایران خودرو در سال 1401 منجر به رکوردهای بی نظیر و بی سابقه در کسب استانداردهای جهانی شده است، تصریح کرد: تارا اولین محصولی است که ایران خودرو موفق به کسب استاندارد ایمنی عابر پیاده شده و این خودرو ایمنی عابر پیاده را پشت سر گذاشته است. تست ها در تصادفات رانندگی (تست ایمنی عابر پیاده) سربلند بیرون آمد.

وی با بیان اینکه پس از تارا، محصولات راناپلاس، دناپلاس، پژو 207 و سورن پلاس نیز موفق به کسب این استاندارد شدند، خاطرنشان کرد: کراس اوور «ریرا» که مراحل پایانی طراحی و توسعه محصول را پشت سر می گذارد نیز در بهمن ماه موفق شد. 1401 تست ایمنی عابر پیاده را پشت سر بگذارد و تاییدیه بگیرد.

لازم به ذکر است که استاندارد ایمنی عابر پیاده ECE-R127 یکی از استانداردهای روز اروپا و یکی از الزامات ورود به بازار این کشورها می باشد.

این آزمون در مراکز معتبر آزمون اروپایی و بر اساس استاندارد بین المللی انجام می شود.

بیشتر بخوانید:

35217

1680176175

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top