عکس | اتفاق عجیب در برنامه زنده؛ ستاره سابق فوتبال در مرز سکته!

0 0
Read Time:1 Minute, 29 Second

سرخیو آگوئرو در دسامبر 2021 اعلام کرد که با توصیه پزشکی و به دلیل مشکل آریتمی قلبی از فوتبال خداحافظی خواهد کرد. تصمیم آگوئرو دنیای فوتبال را شگفت زده کرد زیرا او دو ماه قبل برای بارسلونا بازی کرده بود.

آگوئرو که به دلیل مشکل قلبی مجبور به بازنشستگی پیش از موعد شده بود، از آن زمان از طریق پخش ویدیوی زنده در پلتفرم توییچ با طرفداران خود در تماس بوده است.

شب گذشته در حالی که آگوئرو مقابل دوربین نشسته بود و با هوادارانش به طور زنده گفتگو می کرد، یک مشکل قلبی جدید پیدا کرد تا به هوادارانش یادآوری کند که چرا ستاره آرژانتینی دیگر نمی تواند فوتبال بازی کند. آگوئرو در این برنامه ناگهان حرفش را قطع کرد و دستانش را روی سینه اش گذاشت در حالی که مشخص بود ناراحت است.

1837038

آگوئرو در برنامه دیشب به همراه ایبای لیانوس که یکی از چهره های معروف شبکه های اجتماعی در اسپانیا است شرکت کرد. لیانوس که متوجه مشکل آگوئرو شد از او پرسید: “چه خبر رفیق؟” آگوئرو پاسخ داد: فکر می کنم… فکر می کنم… آریتمی خفیف داشتم.

همراه آگوئرو که وحشت زده شده بود از او پرسید که آیا می خواهید به پزشک اطلاع دهید، اما آگوئرو گفت: نه، نه، من یک تراشه مخصوص در قلبم کار گذاشته ام که مشکل را تشخیص داده و به پزشکان پیام می دهد.

در سال 2021، آگوئرو در بازی خانگی بارسا مقابل آلاوس، قبل از پایان نیمه اول زمین را ترک کرد و چند روز بعد اعلام شد که پزشکان تشخیص داده بودند که او به آریتمی قلبی مبتلا است و به ستاره آرژانتینی توصیه کردند که سه ماه استراحت کند. در پایان آگوئرو با چشمانی گریان اعلام کرد که به دلیل خطری که او را تهدید می کند باید فوتبال را کنار بگذارد.

258 258

1680198475

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top