هنوز اسم نوه‌ام را انتخاب نکرده‌ام!

0 0
Read Time:2 Minute, 40 Second

ریحانه اسکندری: سردار آزمون در آخرین فصل لیگ برتر والیبال بانوان به همراه تیم سریک گنبد حضور داشت. جایی که او و اعضای خانواده اش یک تیم کامل را به لیگ والیبال اعزام کردند و موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شدند. در زمینه تیم داری، کسی که پا جای پای سردار گذاشت، مادرش بود. او همیشه پای کار حرفه ای سردار آزمون ایستاده و در سختی ها از او حمایت کرده است.

درباره پایان دوران حضور سردار آزمون در لیگ برتر والیبال بانوان و همچنین ماجرای مادربزرگ شدن او با او گفت وگویی داشتیم که در ادامه می خوانید:

سردار چند وقت پیش اعلام کرد که پدر شده است؟ با شنیدن این خبر چه احساسی داشتید؟

در همان بازی سایپا و سریک اگر یادتان باشد تصاویری از گریه من منتشر شد، گفتم که خبرگزاری ها تیتر زدند، برای برد سریک گریه کردم اما اینطور نبود و به خاطر مشکل دیگری گریه کردم. . این گریه به خاطر همین مشکل بود. آنجا که بعد از بازی تماس تصویری داشتیم متوجه شدم همسرش باردار است و به همین دلیل از خوشحالی گریه کردم. لحظه بسیار خاص و احساسی بود.

من هنوز اسم نوه ام را انتخاب نکرده ام!

برای شما فرقی می کند که نوه شما دختر باشد یا پسر؟

نه واقعا برام مهم نیست من فقط از او می خواهم که سالم باشد و سالم به دنیا بیاید و سال ها در سلامتی و آرامش زندگی کند. تا زمانی که او سالم است، دنیا را به من داده اند.

حالا یک سری سوال هست که بیشتر جنبه شوخی دارد، مثلا اسم خاصی در ذهن دارید که دوست دارید سردار برای فرزندش بگذارد؟

فعلا منتظرم تا متوجه جنسیت این بچه بشم. هنوز شناخته نشده است. هر وقت مشخص شد پسر است یا دختر، اسم انتخاب می کنیم. من هنوز به این داستان فکر نکرده ام، اما وقتی جنسیت مشخص شد، فکر می کنیم. (خنده)

سردار سال هاست که به صورت حرفه ای وارد ورزش شده و مدام در حال تمرین است. دوری از او سخت نیست؟

هیچ وقت از سردار دور نبودم. به محض ورود سردار به لورکوزن سعی کردم در کنار او باشم اما گرفتن ویزای آلمان واقعا سخت است. دعوتنامه می آید اما خود سفارت و کنسولگری را دعوت نمی کنند. به خاطر همین مشکل الان که سردار در آلمان است کمی نگران هستم و برای رفتن به آنجا مشکل دارم. تا عید پارسال پیشش بودم. در کل شرایط طوری نبود که از او دور باشم و سعی می کنم از نزدیک از او حمایت کنم.

این عید چه وضعیتی دارد؟

سردار عید امسال در ایران با من بود.

برای عید نوروز و عید سنت خاصی در گلستان دارید؟

نوروز را در همه جای ایران به طور عادی جشن می گیریم. عید فطر و عید قربان برای ما بسیار مهم است و ما آنها را بسیار ویژه جشن می گیریم. برای نوروز همان سنت هفت سین و زمان تحویل سال را داریم. سه روز در عید فطر و عید قربان خوش می گذرانیم و جشن می گیریم.

آیا سردار برای تیم نداشتن در لیگ والیبال جدی است؟

بله، کاملا جدی است.

چگونه این اتفاق افتاد؟ چون سال اول نتیجه خوبی گرفتند.

وقتی لبه هایی را که وجود داشت دیدید، به بی عدالتی هایی تبدیل شدند که به ما ضربه زدند.

بیشتر بخوانید:

251254

1680148008

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top