تصمیم مهم دولت/ یارانه این افراد امسال قطع می‌شود

0 0
Read Time:1 Minute, 34 Second

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، گفته می شود این اقدام در رابطه با افتتاح حساب ارزی و امکان محاسبه دقیق اطلاعات انجام می شود، به گونه ای که خرید ارز سهمیه ای مستلزم افتتاح ارز است. حساب و واریز اسکناس ارز در حساب به صورت ارزی پس از 72 ساعت انجام می شود که به همین صورت است. روی حساب بر این اساس اطلاعات این گروه به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال می شود.

بر اساس مصوبه دولت، هر ایرانی می تواند سالی یک بار 5000 یورو یا معادل آن را به صورت دلار سهمیه ای با کد ملی دریافت کند که متقاضی برای دریافت آن باید دلار سهمیه ای را در سایت بازار آنلاین متشکل از ارز ثبت کند. درخواست خود را ثبت کنید. سهمیه ارز 1402 از صرافی های منتخب با نرخ دلار توافقی در دسترس است.

البته صحبت هایی مبنی بر کاهش سهمیه ارز با کارت ملی تا معادل 2000 یورو مطرح است.

بر اساس این گزارش، هر گاه تفاوت قابل توجهی بین ارز دولتی و ارز بازار آزاد وجود داشته باشد، سوء استفاده کنندگان در بازار حضور دارند و یکی از ترفندهای رایج، جمع آوری کارت ملی افراد نیازمند در ازای پرداخت مبلغ ناچیز است. آنها از سهمیه 2000 دلاری ارز خود برای خرید ارز به نرخ دولتی و فروش آن در بازار آزاد استفاده می کنند.

فاز دوازدهم یارانه نقدی 300 و 400 هزار تومانی دولت سیزدهم طبق روال ماه های گذشته احتمالاً 30 فروردین ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

این در حالی است که اگر سرپرست خانوار از دهک های اول تا سوم باشد به ازای هر نفر 400 هزار تومان نیز دریافت می کند. اگر قیم جزو دهک های چهارم تا نهم باشد 300 هزار تومان دریافت می کند. البته در صورت گرفتن وام 10 میلیون ریالی این افراد، اقساط این ابزار از مبلغ واریز شده به حساب آنها کسر می شود.

223225

1680239746

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top