کشوری که رونالدو را می‌خرد آرزوی دکل‌های نفتی ما را دارد!

0 0
Read Time:3 Minute, 15 Second

سیفر ستاری: در سال 1401 بازیکنان زیادی از دنیای فوتبال خداحافظی کردند و برخی از آنها تصمیم گرفتند وارد دنیای مربیگری شوند. امین منوچهری مهاجم سابق تیم های استقلال، سپاهان، سایپا و نفت تهران از جمله افرادی بود که دوران مربیگری خود را در تیم جوانان استقلال آغاز کرد. تصمیمی که خودش از آن به عنوان شیرین ترین اتفاق سال 1401 یاد می کند و از همان ابتدا رویاهای زیادی برای حرفه جدیدش در سر داشت.

در اوایل سال 1402 به منوچهری رفتیم و با او درباره حال و هوای نوروز و سالی که گذشت گفت و گو کردیم:

کمی از حال و هوای خود در عید و سال جدید بگویید.

ما می توانیم با نحوه زندگی و نحوه زندگی خودمان و اطرافیانمان عیدی بگیریم. از طرفی ما نمی توانیم در نزدیک ترین ساعت به عید و تحویل سال هیچ عیدی را احساس کنیم. فکر می کنم همه چیز از درون ما سرچشمه می گیرد. همانطور که درختان از درون ریشه و جوانه می‌دهند، از درون نیز می‌روند و می‌توانیم در سردترین روز سال غنچه‌هایی در دل داشته باشیم و در بهاری‌ترین روز خشک باشیم. همه ما را می طلبد که دست به دست هم دهیم و برای دیگران عیدی بگیریم و این مهمترین چیزی است که برای آن به دنیا آمده ایم و بقیه حرص و رقابت دنیوی است. خیلی سخت است که آنها را کنار بگذاریم و انتخاب کنیم که آدم خوبی باشیم. من فکر می کنم اگر همه ما انتخاب کنیم که در کشورمان انسان های خوبی باشیم، حق کسی را نخواهیم گرفت، مانع کسی نمی شویم، اگر چیزی گران شد افسرده نمی شویم، سریع برای آن صف نمی کشیم. ، یا اگر ارزان شد، نمی خواهیم اول باشیم، خوبی کشورمان سقوط است. ما واقعا کشور ثروتمندی هستیم. من خودم در جم سیتی بازی کردم و این سکوهای نفتی آرزوی کشورهای نفتی و کشورهای خریدار کریستیانو رونالدو است. ما پتانسیل داریم و فقط باید تصمیم درست بگیریم. امیدوارم سال آینده این اتفاق بیفتد.

خاطره خاصی از ایام عید دارید؟

عید همیشه حس خوبیه خاطره خاصی ندارم که بازگو کنم.

به چه کسانی عیدی می دهید و از چه کسانی عیدی می گیرید؟

من همیشه سعی می کنم خانواده ام را خوشحال کنم و آنها هم از من راضی هستند. داشتن خانواده نعمت بزرگی است که باید قدر آن را بدانی. من همیشه دوست دارم این حال و هوای خوب را با آنها به اشتراک بگذارم.

بهترین اتفاقی که در سال 1401 برای شما افتاد چه بود؟

من وارد مربیگری شدم چون رویای آن را داشتم و وقتی فوتبال را کنار گذاشتم واقعاً دوست داشتم مربیگری را شروع کنم. آموزش و آشنایی با بچه های تیمم بهترین اتفاق سال بود. از منظر غیرفوتبالی، من افراد خوبی داشته ام که از مسیر من عبور کرده اند، که هر کدام یک برکت در زندگی من بوده است. از همه آنها تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم از آنها قدردانی کنم و فردی مفید و کارآمد برای آنها باشم.

کشوری که رونالدو را می خرد، سکوهای نفتی ما را می خواهد!

مهمترین اتفاق سال 1401 برای فوتبال ایران چه بود؟

اتفاقات خیلی بهتری می توانست برای فوتبال ما بیفتد. می توانستیم جام جهانی خیلی خوبی داشته باشیم. ما واقعاً اجازه صعود داشتیم.

آرزوهای شما برای 1402 چیست؟

سال بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم و امیدوارم بین همه ما اتحاد و همدلی ایجاد شود و غم ها را فراموش کنیم و این به یک شادی ملی تبدیل شود و همه با هم شادی کنیم و از ته دل بخندیم. قلب ما امیدوارم با برنامه ریزی مسئولان این اتفاق بیفتد. دغدغه آنها شاد کردن مردم است. این مردم لیاقت شادی را دارند و در این سالها آنقدر زجر کشیده اند که بهارشان جمع شده و زمان شادی آنها فرا رسیده است. امیدوارم در حوزه های مختلف تصمیمات درستی گرفته شود تا شاهد اتفاقات اخیر نباشیم.

خواسته شخصی شما چیست؟

خوب، من می خواهم هر روز در مربیگری پیشرفت کنم، خانواده ام سالم هستند و همه خوشحال هستند.

بیشتر بخوانید:

258 258

1680233973

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top