خبر مهم درباره استخدام کارمندان در سال ۱۴۰۲/ شرکت‌های پیمانکار آسیب هستند

0 0
Read Time:1 Minute, 15 Second

سید کریم حسینی عضو کمیته اجتماعی شورای اسلامی با اشاره به آخرین وضعیت بررسی طرح ساماندهی کارکنان کشوری گفت: این طرح در مجلس تصویب و برای بررسی به شورای نگهبان ارسال شد.

وی افزود: هیات نگهبان پس از بررسی‌ها، ایرادات و ابهاماتی را در خصوص این طرح مطرح کرد و این طرح به مجلس بازگردانده شد و طبق روال قانونی به عنوان کمیته تخصصی به کمیسیون اجتماعی ارجاع می‌شود.

عضو کمیسیون اجتماعی به مجلس ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع در اولین جلسه کمیسیون اجتماعی سال آینده، بررسی طرح ساماندهی کارکنان دولت در دستور کار اعضای کمیسیون قرار می گیرد. .

حسینی با تاکید بر اینکه اکثریت نمایندگان بر کلیات طرح ساماندهی به کارگیری کارکنان اصرار دارند، گفت: اتفاق نظر وجود دارد که شرکت های استخدام نیروی انسانی مخل نظام اداری کشور هستند و باید لغو شوند. بحث دیگر بحث تنوع قراردادها و به دنبال آن تنوع پرداخت هاست و در اصلاح این مسائل اتفاق نظر وجود دارد.

نماینده اهواز در مجلس با تاکید بر اینکه مجلس برای ساماندهی وضعیت استخدامی کارکنان دولت تلاش می کند، گفت: کمیسیون اجتماعی تلاش کرد با تصویب و اجرای این طرح بار مالی بر دوش دولت تحمیل نشود و یا منابعی برای اجرا در این طرح تامین شود. .باید انجام بشه.

حسینی در خاتمه تاکید کرد: با توجه به اینکه طرح ساماندهی به کارگیری کارکنان دولت یک مطالبه عمومی است و اکثریت کارکنان دستگاه های اجرایی در آن مشارکت دارند، در تلاش هستیم تا در سال 1402 تکلیف ساماندهی کارکنان کشوری مشخص شود.

2323

1680418416

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top