سپاه یک کشتی خارجی را در خلیج‌فارس متوقف کرد

0 0
Read Time:1 Minute, 6 Second

رئیس کل دادگستری هرمزگان از توقیف یک فروند شناور خارجی حامل 125 هزار لیتر سوخت قاچاق نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس خبر داد.

مجتبی قهرمانی اعلام کرد: با هماهنگی رئیس حوزه قضایی شهرستان فارس، سربازان ناوگان 412 ذوالفقار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از شناسایی یک فروند کشتی خارجی حامل هزاران لیتر سوخت قاچاق در آب های خلیج فارس آن را گرفت.

وی با بیان اینکه شناور مورد نظر برخلاف مقررات و برای جلوگیری از کشف چراغ های خود را خاموش کرده بود، تصریح کرد: این شناور خارجی پس از تعقیب و گریز توسط عملیات ویژه نیروی دریایی سپاه ذوالفقار متوقف و در بازرسی بیش از 125 هزار لیتر کالای قاچاق کشف شد. سوخت کشف و ضبط شد.

قهرمانی همچنین خاطرنشان کرد: 26 خدمه این شناور متخلف نیز دستگیر و برای تکمیل مراحل تحقیقات در بازداشت به سر می برند.

وی در ادامه افزود: کشتی مذکور پس از توقیف با اسکورت نیروی ضربت ذوالفقار و شناورهای نیروی زمینی سپاه به بندرگاه منتقل و جهت سیر مراحل قانونی و تحقیقات لازم به مراجع قضایی تحویل داده شد.

قاضی عالی هرمزگان همچنین تاکید کرد: مبارزه با قاچاق سوخت یکی از اولویت های مهم است و به طور مستمر توسط دستگاه قضایی برای حمایت از رشد و شکوفایی اقتصاد کشور دنبال می شود و این فعالیت سودجویان و قاچاقچیان نخواهد بود.

بیشتر بخوانید:

21217

1680445933

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top