نایب رییس هیات مدیره استقلال: تا این لحظه استعفایی از فتح‌الله‌زاده دریافت نشده است

0 0
Read Time:1 Minute, 13 Second

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ظهر امروز علی فتح الله زاده با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود در واکنش به اتفاقات اخیر باشگاه استقلال از سمت مدیرعاملی باشگاه استقلال استعفا داد.

مهدی افضلی نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص استعفای علی فتح الله زاده در گفت و گو با خبرآنلاین اعلام کرد: استعفای مدیرعامل باشگاه بزرگی مانند استقلال تابع قانون و رویه خاصی است. بر این اساس باید ابتدا چنین تصمیمی به هیئت مدیره اعلام شود و پس از بررسی در جلسه تصمیم نهایی اتخاذ شود. مدیر عامل تا امروز از هیئت مدیره استعفا نداده است. البته قطعا این رفتار در شرایط سخت دست مدیران استقلال نیست.

افضلی افزود: در حال حاضر تمام توجه هیئت مدیره معطوف به رفع مشکلات جدی پیش روی باشگاه است. در این راستا هیات مدیره بر لزوم تمرکز کلیه شرکت کنندگان به ویژه مدیرعامل محترم در قبال جامعه بزرگ مداحان و تلاش خستگی ناپذیر برای رفع مشکلات موجود و خویشتن داری، پیشتاز بودن و پرهیز از آن تاکید دارد. حاشیه ها هیچ کدام از ما حق نداریم در این روزهای سخت طوری رفتار کنیم و حرف بزنیم که حتی یکی از هواداران وفادار و پرشور استقلال را ناامید کنیم.

نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در پایان گفت: چشم انداز باشگاه استقلال مثبت و روشن است و مطمئنم با لطف خداوند و اتکا به هواداران به عنوان بزرگترین سرمایه باشگاه استقلال و حمایت متولیان استقلال. این پیچ سخت را به سلامت پشت سر خواهد گذاشت.

258 258

1680397791

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top