اعلام مهم‌ترین مشکل تیم ملی از سوی آزمون

0 0
Read Time:1 Minute, 8 Second

مریم آزمون در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال بانوان گفت: با توجه به خستگی ناشی از پرواز طولانی و ترانزیت، صبح امروز کادرفنی ریکاوری از جمله حرکات کششی را در دستور کار بازیکنان قرار داد که در مدت زمان 15 دقیقه انجام شد. منطقه ■ هتل.

وی افزود: امروز عصر تمرینات تاکتیکی و فنی خود را به مدت یک ساعت در زمین چمن انجام دادیم. با توجه به شرایط آب و هوایی شهر میزبان و هوای سخت، مطمئنا این موضوع روی تیم تاثیر گذاشته و کار را برای ما سخت خواهد کرد. طبق برنامه قبلی اعلام شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، دیدار مقابل تیم میزبان از ساعت 18:00 برگزار شد، اما با توجه به انصراف تیم های بنگلادش و مالدیو، قرار شد ساعت 16 دو بازی با تیم میانمار برگزار شود: 00. با توجه به اینکه در آن زمان هوا بسیار گرم و مرطوب بود، شرایط را برای ما سخت کرد زیرا بچه ها در تهران در هوای نسبتا سرد تمرین می کردند. ما هم با دو اردوی تدارکاتی و بدون مسابقه تدارکاتی به میانمار رفتیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: اولین دیدار مقابل میانمار که چهارشنبه 25 فروردین ماه برگزار می شود برای ما فینال است و باید طوری برنامه ریزی و مدیریت کنیم که زمین را ترک کنیم. افتخار.» خوشبختانه شرایط خوبی داریم و به دنبال صعود به مرحله بعد هستیم.

258 258

1680531805

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top