انتشار فیلم جنجالی بازیگر مشهور در حال سنگ خوردن! / عکس

0 0
Read Time:1 Minute, 52 Second

در روزهای اخیر شاهد انتشار تصاویر غیر واقعی زیادی بودیم که با کمک هوش مصنوعی ساخته شده اند، اما حالا نوبت به ویدیو رسیده است. یک ابزار هوش مصنوعی به نام ModelScope می تواند ویدیوهای کوتاهی را از دستورات متنی کاربران ایجاد کند. حالا کاربران به سراغ این ابزار رفته اند و شروع به ساخت فیلم های عجیب و غریب کرده اند.

این مدل هوش مصنوعی توسط تیم Huggingface توسعه یافته است. ModelScope یک مدل چند مرحله ای انتشار متن به ویدئو است که متن انگلیسی را از کاربر می گیرد، آن را تفسیر می کند و سپس ویدئوهای کوتاهی ایجاد می کند. این مدل های هوش مصنوعی هنوز در مراحل اولیه خود هستند، بنابراین نتایج به دست آمده از آنها کامل نیست. با این حال، آنها هنوز هم سرگرم کننده و عجیب به نظر می رسند.

کاربران توییتر شروع به ارسال ویدیوهای ساخته شده با ModelScope کردند.

در ویدئوی زیر، امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه، زباله ها را از خیابان های پاریس جمع می کند.

کاربر دیگری تصمیم گرفت با استفاده از این مدل هوش مصنوعی کلیپی کوتاه از فیلم جنگ ستارگان بسازد.

با این حال، کاربر دیگری ویدیوی طولانی تری تهیه کرد و به سراغ تریلر فیلم عجیب و غریب سریع و خشمگین رفت که دو دایناسور “وین دیزل” در حال مبارزه است!

فیلم جنجالی بازیگر معروف سنگ می خورد!  / عکس

کاربر دیگری ویدئویی از ویل اسمیت در حال خوردن اسپاگتی منتشر کرد.

در نهایت، با ویدئویی از «دواین جانسون» با نام مستعار «صخره» در حال خوردن یک سنگ (یا به انگلیسی The Rock) روبرو هستیم.

فیلم جنجالی بازیگر معروف سنگ می خورد!  / عکس

اگرچه ویدیوها کیفیت چندان بالایی ندارند و به راحتی می توان جعلی بودن آنها را تشخیص داد، اما همانطور که گفتیم این ابزارها همچنان در صدر هستند. ابزارهای تولید تصاویر از روی متن در ابتدا کیفیت بالایی نداشتند، اما اکنون کیفیت ابزارهایی مانند Midjourney به قدری بهبود یافته است که تشخیص تصاویر جعلی از واقعی برای برخی از کاربران دشوار است.

به عنوان مثال در چند روز گذشته تصاویری که از دستگیری دونالد ترامپ یا یک زلزله مرگبار اما غیرواقعی گرفته شده بود در اینترنت دست به دست شد. علاوه بر این، یک تدوینگر فیلم با استفاده از Midjourney تصاویر فوق العاده ای از وقایع و شخصیت های تاریخی مانند عیسی مسیح خلق کرده است که می توانید در این لینک مشاهده کنید.

5858

1680518225

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top