سکوت پیکه درباره شکیرا شکست/او به عواقب کارهایش فکر نمی‌کند!

0 0
Read Time:1 Minute, 38 Second

سیفر ستاری: پس از جدایی جنجالی جرارد پیکه و شکیرا، این خواننده کلمبیایی در چندین آهنگ خود با اسطوره بارسلونا و نامزد جدیدش کلارا چیا مارتی شوخی های تندی انجام داده است که جنجال های زیادی را برانگیخته است.

پیکه در آن مدت واکنش خاصی به این اتفاقات نداشت اما اخیرا تصمیم گرفت سکوت خود را بشکند و در مورد آهنگ های شکیرا علیه خودش و کلارا صحبت کرد.

مدافع سابق بارسلونا در صحبت های خود گفت که با برخورد خواننده کلمبیایی موافق نیست و معتقد است که احساسات دیگران را در نظر نمی گیرد. پیکه همچنین از رفتار هواداران شکیرا انتقاد کرد.

پیکه در یک برنامه توییچ با جرارد رومرو، روزنامه‌نگار معروف اسپانیایی گفت: «خوب است که بتوانی با بقیه بازی کنی. این مدرن است، اما ما به عواقبی که می تواند در سطح ذهنی برای طرف مقابل داشته باشد فکر نمی کنیم. برای یک نفر عالی است، اما ما بعد از آن به دیگری فکر نمی کنیم. آنچه باید انجام شود؟ شاید یکی خودشو بکشه و ما بگیم آخه ما زیاده روی کردیم؟ “من از وضعیت جامعه بسیار ناامید هستم.

سکوت پیکه در مورد شکیرا شکست/به عواقب کارش فکر نمی کند!

اسطوره بارسلونا در صحبت های خود از هواداران شکیرا انتقاد کرد. او افزود: “شما نمی دانید که من چه واکنشی از طرفداران او داشتم.” من اصلاً اهمیتی نمی دهم زیرا آنها افرادی هستند که من اصلاً آنها را نمی شناسم. نمی دانم، شاید آنها زندگی ندارند. چقدر باید از آنها مراقبت کنید؟ صفر “شما هرگز آنها را در زندگی خود ملاقات نخواهید کرد، آنها مانند ربات هستند.”

این زوج زمانی از هم جدا شدند که شایعه شد پیکه به شکیرا خیانت کرده است و یک نبرد حقوقی طولانی درگرفت. نبرد برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا دو فرزند آنها با پیکه در بارسلونا می مانند یا با شکیرا به میامی خواهند رفت. بالاخره فرزندان پیکه قرار است در آوریل همراه با مادرشان به میامی بروند. گفته می شود مدافع سابق بارسلونا از مهاجرت پسرانش در اواسط سال تحصیلی ناراضی است.

بیشتر بخوانید:

258 258

1680474408

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top