شوالیه بی نشان؛ خودکشی به سبک فتح‌الله‌زاده

0 0
Read Time:1 Minute, 38 Second

زاوش محمدی: استقلال از آسیا گرفته شد. این بدترین خبر برای هواداران فوتبال ایران و استقلال است. آنها نه تنها از اینکه در لیگ قهرمانان آسیا حضور ندارند ناراحتند، بلکه از این که گرهی را که به راحتی با دست باز می شد کور کردند، آنقدر که حتی با دندان هم باز نمی شد.
حاجی فتح الله زاده با بازگشت به استقلال قول داد مشکلات این تیم را حل کند و اسپانسر پیدا کند اما ماه ها گذشت و خبری نشد. روزها گذشت و شوالیه هیچ اقدامی نکرد تا اینکه زمان پرداخت پول استراماچونی تمام شد و آبی ها از آسیا حذف شدند.
حالا علاوه بر عدم پرداخت بدهی استراماچونی، بازیکنان استقلال از روند پرداخت دستمزد خود نیز ناراضی هستند و پس از بازی این تیم مقابل فولاد، حسین حسینی و عارف غلامی با مدیرعامل درگیر شدند و حتی بازیکنان اعتصاب کردند. .
فتح الله زاده در نقل و انتقالات زمستانی حتی بازیکنی هم به خدمت نگرفت تا ساپینتو اعتراض کرده و تهدید به جدایی کند.

سوالی که این وسط پیش می آید این است که چرا مدیر عاملی که نباید هیچ کاری می کرد مسئولیت پذیرفت؟ او که زمانی قول می داد لیونل مسی را بیاورد، حالا با بدترین عملکرد و رکورد استقلال را ترک کرده و پس از قهرمانی پرهیجان و بدون شکست، حضور آبی ها در آسیا را از دست داده است. بازنده این ماجرا فقط استقلال نبود. علی فتح الله زاده نیز در این فاجعه محبوبیت خود را در بین هواداران استقلال از دست داد و دوران حضور او در این تیم احتمالا برای همیشه به پایان رسیده است. حالا استقلالی ها حاج فتال را نه با جام قهرمانی و بمب نقل و انتقالات که با حذف از لیگ قهرمانان آسیا به یاد خواهند آورد.

اگر فتح الله زاده چند ماه پیش تصمیم به بازگشت نمی گرفت و وسوسه نمی شد روی صندلی استقلال بنشیند، شاید محبوبیت و احترام خود را برای همیشه حفظ می کرد، اما بازگشت نابهنگام برای او خودکشی بود.

258 258

1680496713

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top