نماینده مجلس: با رواج بی‌حجابی، «شوهر دزدی» باب می‌شود / شعار «زن، زندگی، آزادی» برای «بردگی جنسی و کالایی» است

0 0
Read Time:2 Minute, 13 Second

حجت الاسلام و المسلمین سید جواد حسینی نماینده سنقر و کلیایی (از شهرستان های استان کرمانشاه) در مجلس گفت: بزرگترین چالش سال 1402 معیشت است؛ در حالی که در سال 1402 در سال 1402 با مشکلاتی مواجه شدیم. اگر نتوانیم حوزه ارز را به درستی کنترل کنیم، بر همه مشکلات جامعه سایه افکنده است. از جمله مسکن، خودرو، طلا. و در نتیجه معیشت مردم را تحت تأثیر قرار می دهد. باید کاری کنیم که ارزش پول ملی تثبیت شود و این ثبات می تواند در سال آینده ما را به جلو ببرد و نتیجه آن رشد اقتصادی متناسب با رفاه و آسایش مردم باشد. امروز سفره مردم کوچکتر شده است و بخشی از این کوچک شدن بی توجهی است و دلیل آن هم اجرا نشدن قانونی است که گره اصلی ماست و گاهی دولت آن را اجرا نمی کند.

حسینی کیا در پاسخ به این سوال که آیا نسل جدید پیشنهاد مجلس در مورد حجاب و عفاف را می پذیرد؟ گفت: حجاب امری شرعی و خطیر است. اگر مسلمانی قطعا حجاب را قبول داشته باشد، ممکن نیست که مسلمان بوده و آن را قبول نداشته باشد، گاهی بعضی ها اهمیتی نمی دهند. دشمن دشمن است. این تله در فضایی پهن می شود که می خواهد دست و پای آهو را ببندد و گرگ ها را باز بگذارد. ما باید در این موضوع هوشیار باشیم و نسل جدید باید بفهمد که خانواده در خطر است.

وی افزود: اساسی ترین نکته ای که باید به آن اشاره کرد، جدای از اسلام و حاکمیت، «تشکیل خانواده» است. یعنی در مورد گسترش حجاب «شوهر دزدی» تبدیل به موضوع می شود. مثلاً زنی آرایش می‌کند، قلب خانواده‌ای را از بین می‌برد و چهار روز دیگر فرد دیگری کانون خانواده‌اش را از بین می‌برد و فرزندان طلاق و بزه‌کاری اجتماعی ظاهر می‌شوند و این عواقب سنگینی در پی خواهد داشت.

وی در خصوص شعار «زن آزادی زندگی می کند» افزود: همان فردی که می گوید «زن آزادی» به زنان اجازه نمی دهد رنگ روسری خود را انتخاب کنند. چرا نسل جدید به این موضوع توجه نمی کند؟ چه کسی آنها را پست کرد؟ این در مورد برده داری جنسی و کالایی است، دشمن می داند که با چه چیزی سر و کار دارد.

عضو کمیسیون صنایع مجلس در پایان افزود: همه صاحب منبرها باید کمک کنند. نسل جدید همان نسل انقلاب است که در «سلام فرمانده» هم دیدیم. اگر جنگ شود، دهه 80 و 90 سینه خود را در مقابل ما سپر خواهند کرد. آنها عاشق اسلام و انقلاب هستند. البته ممکن است در بعضی جاها یک گله کارمند وجود داشته باشد که باید آنها را اصلاح کنیم.

بیشتر بخوانید:

21220

1680512270

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top